Działanie broni w zwolnionym tempie – rewelacyjny film Top Shots!

Slow motion (w skrócie slowmo) to bardzo ciekawa, popularna i efektowna technika utrwalania obrazu, która daje wrażenie zwolnionego czasu. Filmowcom pozwala na uzyskanie ciekawego efektu artystycznemu, uchwycenia najdrobniejszych detali – a nam, widzom, na spojrzenie z zupełnie innej perspektywy na przedmioty, które nas otaczają. I teraz najlepsze: ta technika została użyta do zaprezentowania działania wielu najpopularniejszych typów broni, w rozmaitych zastosowaniach i sytuacjach. Co z tego wyszło? Właśnie poniższe mini-arcydzieło!

Na filmiku możemy zobaczyć z bardzo bliska i w zwolnionym tempie jak działa popularny AK-47, Glock 17, różne odmiany pistoletów i rewolwerów, klasyczna M’ka, strzelby gładkolufowe, Barret .50cal, karabin Gatlinga, granatnik ręczny czy nawet kusza! Wszystko okraszone na prawdę dobrze dobraną muzyką.

Film zrobił na nas takie wrażenie, że najzwyczajniej w świecie musimy się nim podzielić 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=l3QwLCUDuuE

Po 10 zapętlonych odtworzeniach nie byli byśmy sobą, gdybyśmy nie zastanawiali się czy po tej intensywnej sesji strzeleckiej, broń została dobrze wyczyszczona i zakonserwowana 😉 No cóż, taka praca.