Pro Tech Guns poszerza współpracę zagraniczną

Pro Tech Guns pozyskuje kolejnych partnerów zagranicznych

Podstawowe elementy sukcesu naszej firmy to współpraca i partnerstwo, dzięki którym poszerzamy nasze horyzonty mając dostęp do nowych rynków, specjalistów, usług, a także informacji. Bieżąca współpraca umożliwiła nam utworzenie trwałych relacji ze sprawdzonymi firmami i dotarcie do jak największej ilości miłośników air softu oraz użytkowników broni palnej. Chcąc poszerzyć naszą bazę kontaktów, połączyliśmy siły z kolejnymi instytucjami, co pozwala nam na korzystanie z wiedzy i doświadczeń partnerów zagranicznych, a także na systematyczne rozwijanie kompetencji w tej specjalistycznej dziedzinie i zapewnienie naszym klientom jak najwyższej jakości usług.

PIKADO OPREMA to serbska firma działająca na rynku od 2002 roku, zajmująca się przede wszystkim importem i dystrybucją sprzętu do gry w darta, ale także i airsoftu. Posiada rozległą bazę kontaktów zagranicznych i oferuje szeroką gamę produktów znanych brytyjskich firm (Winmau, Unicorn), niemieckich (Bull’s) czy słoweńskich (Hribar-OS).

RED WOLF AIRSOFT to firma działająca od 1998 roku m.in. na terenie Wielkiej Brytanii i zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową sprzętu do airsoftu. Kadra Red Wolf Airsoft złożona jest ekspertów i techników zapewniających najwyższej jakości usługi. Firma posiada także międzynarodowy zespół zarządzający, dzięki któremu ma możliwość obsługi klientów na całym świecie!

Wysoka jakość oferowanych produktów, systematyczny rozwój kompetencji oraz zadowolenie naszych Klientów to podstawowe cele firmy Pro Tech Guns. Mamy nadzieję, że nawiązanie nowej, zagranicznej współpracy, pozwoli nam na dotarcie do jeszcze większej ilości sympatyków air softu oraz miłośników strzelania z broni palnej.